herb LZS Krężnica Jara
BKS Bogucin   LZS Krężnica Jara

2016-10-15, 11:00

Czas spotkania: 90 min.

W pierwszej połowie gospodarze grali z wiatrem co dawało im pewną przewagę, ale być może nie prowadzili by 2:0 gdyby nie nasza pomoc przy obu bramkach. Zresztą zanim w 26’ padł pierwszy gol dla gospodarzy mieliśmy nieporozumienie między Pawłem Zdebem a Rafałem Pietroniem – na szczęście bez poważnych konsekwencji a potem groźny strzał z wolnego obroniony przez Pietronia. Po wolnym padła też pierwsza bramka dla gospodarzy, po zagraniu  Pawła Wieczorka i niefortunnej interwencji Pietronia piłka wpadła do bramki.

Wprawdzie pierwsza połowa bardziej należała do gospodarzy, ale z naszej strony też było parę szans. Po jednej składnej akcji zawodnik z Bogucina musiał ratować się wybiciem na róg, ale przy niewielkiej pomyłce mogło zakończyć się samobójem.

Niestety bogucinianie potrafili wykorzystać nasze błędy. A taki przytrafił się w  40’ kiedy to w Robert Prus podał do pilnowanego Adama Wownysza, temu odebrano piłkę a akcję skutecznym strzałem zakończył Andrzej Bednara

Po przerwie nasza drużyna przegrywająca i mająca atut gry z wiatrem głównie atakowała, ale długo bez powodzenia. Najbliżej szczęścia był Karol Wójtowicz lecz piłkę z linii bramkowej wybił piłkarz Bogucina. Dopiero w 78’ udało nam się zdobyć bramkę kontaktową. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i niepewnej interwencji bramkarza piłkę wbił Radosław Rusinek.

Przez pozostałe kilkanaście minut jeszcze próbowaliśmy wyrównać. Kto wie może by to się udało, gdyby przy jednej z okazji Damian Buczyński nie uprzedził lepiej ustawionego Grzegorza Stępniowskiego. Z drugiej strony gospodarze też zmienić wynik bo wykorzystując nasze zaangażowanie w przodzie parę razy groźnie zaatakowali. Jednak próby obu zespołów były nieskuteczne i mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla Bogucina.