Aktualności

Wyjazd do Ciecierzyna

• autor: Faraon, 2016-06-19 01:03

Na koniec sezonu czeka nas wyjazd do Ciecierzyna

KS Ciecierzyn to bez wątpienia jeden z najlepszych zespołów naszej ligi. Od pierwszej kolejki ciecierzynianie byli zaangażowani w walkę o awans do klasy okręgowej i rzadko notowali wpadki. Jesienią wygrali 10 meczów w jednym zremisowali a w dwa przegrali i z dorobkiem 31 punktów zajmowali pozycję wicelidera z punktem straty do Madjanu-Mariny.

Również wiosną zespół Jerzego Wyroślaka do pewnego czasu głównie wygrywał a jedynymi wpadkami były remis 1:1 w Dysie i porażka 0:1 z Bogucinem, dzięki temu po 21. kolejce zajmował II miejsce (punkt straty do Sygnału). Przegrane 1:4 z Sygnałem i 0:1 z Madjanem-Mariną sprawiły, że szanse Ciecierzyna na awans mocno zmalały a klęska 1:4 z Piotrcovią (wyjazd) przekreśliła wszelkie nadzieje na mistrzostwo.

Obecnie Ciecierzyn może pochwalić się 53 zdobytymi punktami a to daje im V miejsce. Zwycięstwo nad nami pozwoli im przeskoczyć Bogucin.

Jak dotąd nasi rywale strzelili 86 bramek co jest drugim wynikiem w lidze. Najlepszym strzelcami  jestPrzemysław Puszka -  19 goli a drugim Tomasz Trochimiuk – 18 goli, do tego 10 goli dołożył Łukasz Nowosad, po 6 Marek Korolczuk i  Łukasz Pankowski, 5 – Patryk Borawski,  po 4 – Dariusz Komarzeniec i Sebastian Targoński, po 3 – Dawid Piskorek i Robert Sidor, 2 – Marcin Kołtun, po 1 – Piotr Hawrylinka, Dominik Kamiński, Artur Kuśmirek, Kamil Pankowski i Radosław Woleń a samobójcze trafienie dołożył Mateusz Pawelec z Aveniru.

Bramkarze z Ciecierzyna 36 razy wyjmowali piłkę z własnej bramki a jedyne zespoły, które starciły mniej goli to Madjan-Marina i Sokół. Częściej stawiano na Dawida Paradowskiego, który grał przez 1773 minuty i puścił 25 goli, czyli 1,269/90 minut a Paweł Krasucki w ciągu 477 minut stracił 11 bramek a więc 2,075/90 minut.

Mecz rozpocznie się o 13:00. Sędzią głównym będzie Karol Bancerz a asystentami Paweł Marciniak i Kamil Idzik.