czwartek

Aktualności

Mecz z Pogonią 07 Perłą

• autor: Faraon, 2016-06-12 03:23

Przed nami dwie ostatnie kolejki, w których rozstrzygnie się sprawa naszego utrzymania w A klasie.  W meczu z Pogonią 07 Perłą MUSIMY wygrać.

W bieżącym sezonie lubartowsko – rokicieński zespół zalicza się do słabszych średniaków. Jesienią trzy razy cieszono się tam z wygranej: 2:0 z Błękitnimi (wyjazd), 2:1 z Rohlandem (wyjazd) i 1:0 z Legionem (dom), ale za największe osiągnięcie trzeba raczej uznać domowe 3:3 z Sygnałem. Ogółem Pogoń 07 Perła skończyła tamtą rundę z 11 zdobytymi punktami i też na 11. miejscu.

Wiosna rozpoczęła się dla naszych przeciwników optymistycznie od serii pięciu nieprzegranych spotkań, a wśród nich było np. 2:2 w Bogucinie. Potem przyszło „planowe” 0:5 z Sokołem (wyjazd) i też chyba spodziewane 4:0 z Rohlandem i nastąpiło załamanie. W pięciu ostatnich dotąd rozegranych meczach Pogoń 07 Perła nie zdobyła choćby punktu i osiągnęła bilans bramkowy 2-22. Łącznie natomiast z 22  punktami zajmuje ten zespół 10 miejsce.

Piłkarze Pogoni 07 Perły strzelili dotąd 28 bramek i są w tej kwestii przedostatnią drużyną ligi. Najwięcej bramek ma na koncie Daniel Cyranek – 5, po 4 dorzucili Michał Buzek, Rafał Michoń i Michał Serwin, 3 – Karol Szczapaniak, po 2 – Paweł Kozioł i Damian Podgórniak a po 1 – Artur Barczak, Cezary Karczmarz, Karol Karwat i Michał Mitrus.

Liczba goli straconych przez Pogoń 07 Perłę to 68. Podstawowym golkiperem jest Łukasz Białek, który w ciągu 1440 minut puścił 33 gole – średnio 2,063 bramki/90 minut, najczęściej zmieniał go Szymon Kobyłka – 25 goli w 450 minut, średnio 4,167 bramki/90 minut a epizodu zaliczyli Robert Michoń - 2 gole w 90 minut i Kacper Szalast – 4 gole w 90 minut.

Mecz rozpocznie się o 12:00, jako sędzia główny poprowadzi go Albert Kędzierski a wspierać go będą Maciej Mojek i (...) Grzelak.